Ваш кошик порожній.
0
Запчастини для Renault, Opel, Nissan

Наші послуги

На нашому сайті ви можете зручно та швидко замовити необхідну деталь. Також працюємо під замовлення, у найкоротші терміни гарантуємо доставити потрібну запчастину.

Як замовити?

1. Самостійно на сайті. Оберіть деталь що Вас цікавить, натисніть кнопку замовити. Далі вкажіть Ваше ім’я та прізвище, номер телефону, місто доставки. Натисніть кнопку оформити замовлення. Після обробки замовлення наші менеджери обов’язково зв’яжуться з Вами, уточнять спосіб оплати та отримання товару. Перевага замовлення на сайті, є те що ви можете у буд-який зручний для вас час зробити замовлення.

2. По телефону. Оберіть необхідну деталь, переконайтеся, що вона є на складі, дзвоніть до нас за телефонами: 097 527 17 01,  067 393 28 01,  098 479 57 29

Гарантія

Наша фірма має великий досвід роботи на ринку автозапчастин. На протязі всього цього часу ми зарекомендували себе як надійну та перевірену Компанію тим, що надаємо гарантію на б/в товар та термін на установку (для кожної деталі він різний). Гарантія на запчастини – це можливість покупця повернути безкоштовно товар, який не підійшов або зробити заміну в термін встановленого гарантійного строку.

Повернення товару

Повернення товару відбувається лише у встановлений гарантійний термін, при наступних випадках: • Через певні причини деталь не підходить для автомобіля. • Несправність деталі. Умови повернення товару: • Наявність на запчастині (елементі, деталі, агрегаті) поміток чи маркування, відсутність зовнішніх дефектів або пошкоджень. • Початковий стан агрегата (не розбирався). При виконанні даних умов ми гарантовано повернемо товар, безкоштовно обміняємо деталь або повернемо грошові засоби. У нашому Автосервісі в м. Рівне, виконуються роботи будь-якої складності – від регулювання та технічного обслуговування автомобіля до установки додаткового обладнання і аксесуарів. У нас працюють найкращі спеціалісти, які постійно вдосконалюють свої вміння та навички. В своїй роботі використовуємо сучасне обладнання, інколи навіть унікальне.

Наші послуги:

1. Попередній огляд, оцінка вартості робіт, запчастин та матеріалів.

2. Технічне обслуговування (заміна мастил, фільтрів, ременів, рульових тяг та шарових опор і т.д.).

3. Ремонт, діагностика та технічне обслуговування всіх вузлів та агрегатів автомобіля. Всі роботи виконуються тільки за узгодженням з клієнтом і в суворій відповідності з сучасними нормативами заводу-виробника.